Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

,

                                     INFOLINIA   032  7557191 

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

UWAGA : Dla adresu dostawy w KWARANTANNIE forma płatności tylko - PRZELEW - oraz wpis w uwagach "KWARANTANNA"

INFORMACJA :  Z powodu błędu w programie prosimy po zatwierdzeniu zamówienia w uwagach wpisać - żądaną wagę warzyw, produktów na wagę

Jak działamy

Wszystkie produkty, które oferujemy w sklepie internetowym Almet24.pl znajdują się w naszym magazynie i sklepie w Rybniku przy ul. Kilińskiego 17.

Nasz sklep jest zaopatrywany bezpośrednio przez producentów oraz przez sieć Lewiatan. Przyjmując dostawy rejestrujemy terminy przydatności do spożycia. Sklep jest wyposażony w chłodnie, w których trzymamy nabiał, wędliny, przetwory rybne, warzywa i owoce.

Zamówienie z adresem dostawy na terenie Rybnika i najbliższych okolic, dostarczamy samochodem firmowym, a zakupy pakowane są w prosty sposób - do biodegradowalnych siatek lub kartonów.
Skompletowane i spakowane Twoje zamówienie wyjeżdża o 13.00 kurierem firmowym jeśli zrobisz zamówienia do godziny 12.00 lub druga dostawa wyjeżdża o godzinie 16.00 jeśli zrobisz zamówienie pomiędzy godziną 12.01 a 15.00.
Zamówienie zrobione po godzinie 15.00 zostanie dostarczone dnia kolejnego.

Witryna stworzona na platformie